Çocuklar için Hip Hop Dans Derslerimiz Başlıyor

Ana Sayfa/Haberler/Çocuklar için Hip Hop Dans Derslerimiz Başlıyor

Çocuklar için Hip Hop Dans Derslerimiz Başlıyor

Hip Hop Dans Derslerimiz Başlıyor

Okulumuzda Pazar günleri 13:00 – 14:00 saatleri arasında eğitmenimiz Ercan Erdem eşliğinde Hip Hop dans dersleri başlıyor .
Aytunç Bentürk Dance Academy’de sizi gerçek bir kültürün içine davet ediyoruz, R&B Müziğinin içinde, kliplerdeki gibi dans edecek ve popüler parçalarla kendinizi çok daha iyi hissedeceksiniz.

Derslerimiz Haftada 1 gün 1 saat ayda 4 gün 4 saati içermektedir

ABDA(Aytunç Bentürk Dance Academy)’de yılın 365 günü dans var.20’yi aşkın dans türünde dansın Türkiyedeki tartışmasız en ünlü simalarından Aytunç Bentürk’ün gözetiminde alanında uzman 30 farklı eğitmen ve onların asıstanları ile siz de dansın büyülü dünyasına adım atabilirsiniz.

Kendine ait 3 ayrı salonu,150 m2’lik ABDA Cafe’si açık ve kapalı oturma alanları ile ABDA Kadıkoy Koşuyolunda hizmet vermektedir.Dans dışındaki etkinlikleri ile de ilgi gören ABDA yıl içerisinde bir çok önemli etkinlik ve party,gezi,tatil gibi imza atarak adından en çok söz ettiren dans merkezi olma ozelliği ile dikkati çekmektedir.

#şimdidanszamanı #aytuncbenturkdanceacademy #abdadancers #moderndans #moderndance #modernjazz #salsa #bachata #kizomba #hiphop #hiphopdance #dans #flamenko #tango #sirtaki #bollywooddance #salsadance #danceinstructor #dancer #dance #danskursu #dansdersi #dansegitimi #kadıköy #acıbadem #koşuyolu #abda #anadoluyakasıdansdersleri #ilkdans #learntodance

By | 2019-09-20T00:43:19+00:00 Eylül 20th, 2019|Haberler|Yorum yok

About the Author: