Ders Programları

Ana Sayfa/Dersler/Ders Programları
Ders Programları 2017-07-01T13:03:45+00:00
Saat Salon 1 Salon 2 Salon 3
17:30
18:30
Bale
Başlangıç Seviye 7 -10 Yaş Hazırlık
Deniz Kömürcüoğlu, Gamze
19:00
20:30
Salsa
Başlangıç Seviye
Aytunç Bentürk
19:30
21:00
Roman & Oryantal
Serap Gülcü, Pelin Şendil
20:00
21:00
Zumba
Anet Düşün Çalgıcıyan
21:00
22:30
Salsa
Orta – İleri Seviye
Aytunç Bentürk
Salsa
Başlangıç Seviye
Mehmet İris
21:30
22:30
Halk Oyunları
Serap Gülcü, Pelin Şendil
Saat Salon 1 Salon 2 Salon 3
19:00
20:30
Salsa
Başlangıç Seviye
Aytunç Bentürk
19:15
21:45
Meb Onaylı Usta Öğretici Seltifika Programı Dersi
Aytunç Bentürk
19:30
21:00
Tango
Başlangıç Seviye
Orçun Sakarya, Meral Sakarya
21:00
22:00
Wing – Tsun
Saffet Demir
21:00
22:30
Salsa
Başlangıç Seviye
Aytunç Bentürk
Saat Salon 1 Salon 2 Salon 3
19:00
20:30
Salsa
Başlangıç Seviye
Aytunç Bentürk
19:30
21:00
Salsa
Başlangıç Seviye
Sezgin Özslan
20:00
21:00
Zumba
Anet Düşün Çalgıcıyan
21:00
22:00
Horon
Serap Gülcü, Pelin Şendil
21:00
22:30
Salsa
Başlangıç Seviye
Aytunç Bentürk
Salsa
Başlangıç Seviye
Saat Salon 1 Salon 2 Salon 3
17:30
18:45
Jazz Dans
Kids class Orta Seviye 7-10 Yaş
Esra Karbek
18:45
20:15
Jazz Dans
11-14 Yaş Başlangıç Seviye
Esra Karbek
19:15
21:45
Meb Onaylı Usta Öğretici Seltifika Programı Dersi
Aytunç Bentürk
20:00
21:00
Sirtaki
Başlangıç
Tülin Motola
20:15
21:45
Jazz Dans
11-14 Yaş İleri Seviye
Esra Karbek
21:00
22:30
Latin Dansları Başlangıç
Atilla Berberoğlu
Salsa
Başlangıç Seviye
Aytunç Bentürk
Saat Salon 1 Salon 2 Salon 3
19:00
20:00
Özel Ders
19:30
21:00
Salsa
Başlangıç Seviye
Salsa
Başlangıç Seviye
20:00
21:00
Özel Ders
21:00
22:00
Salsa Ladies Styling 8 Hafta
Nursel Can
Wing – Tsun
Saffet Demir
21:00
22:30
Salsa
Başlangıç Seviye
Saat Salon 1 Salon 2 Salon 3
14:00
15:30
Street Jazz
Jazz Funk
Alper Karaot
14:30
16:00
Hiphop
Sezgin Özaslan
15:00
17.00
Tango
Genel Pratik
15:30
17:00
Salsa
Orta Seviye
Burhan Bahar
17:00
18:00
Bachata
Sezgin Özaslan
17:00
21:00
Latin Genel Pratik Latin Genel Pratik
18:00
21:00
Latin Genel Pratik
Saat Salon 1 Salon 2 Salon 3
11:30
12:30
Bale
Orta Seviye
Deniz Kömürcüoğlu, Gamze Hopanoğlu
12:30
13:30
Bale
Başlangıç Seviye 4-6 Yaş Hazırlık
Deniz Kömürcüoğlu, Gamze Hopanoğlu
12:30
13:45
Jazz Dans
Kids class Başlangıç Seviye 7-10 Yaş
Sevgi Umut
14:00
15:00
Özel Ders
14:00
17:00
Salsa
Yarışmacı / Performer Sınıfı
14:30
16:00
15:00
17:00
Latin Orta Seviye
Burhan Bahar
Özel Ders
18:00
19:30
Latin Dansları Başlangıç
Caner Masak, Selçuk Güler, Gizem Şenyaprak
Saat Ders
19:30
21:00
Tango Sınıfı Çok Yakında
Saat Ders
19:30
21:00
Orta Seviye 2. Kur Latin Sınıfı
21:00
22:30
İleri Seviye Performans Latin Sınıfı
Saat Ders
19:00
20:00
Zumba Çok Yakında
20:00
21:00
Oryantal Sınıfı
Saat Ders
19:30
21:00
Başlangıç Seviye 2.Kur Latin Sınıfı
21:00
22:30
Başlagıç Seviye 1.Kur Latin Sınıfı
Saat Ders
19:30
20:30
Bachata Sınıfı
Saat Ders
16:00
17:00
Kids Class Çok Yakında
Saat Ders
15:00
16:00
Hip Hop Sınıfı Çok Yakında
17:00
19:00
Latin Genel Pratik
Hazırlanıyor