Koşuyolu

Koşuyolu 2017-07-01T13:03:42+00:00
Gün Saat Büyük Salon Küçük Salon Üst Salon
Pazartesi 11:00
12:00
 Zumba – Gündüz Grubu
Her Seviyeden
Anet Çalgıcıyan
Pazartesi 18:30
19:30
 Zumba – Medipol Grubu
Her Seviyeden
Anet Çalgıcıyan
Pazartesi 19:30
21:00
 Sosyal Latin Sınıfı
Aytunç Bentürk
Roman & Oryantal
Serap Gülcü, Pelin Şendil
Pazartesi 20:00
21:00
Zumba – Akşam Grubu
Her Seviyeden
Anet Çalgıcıyan
Pazartesi 21:00
22:00
 Sırtaki
Murat Çelebi
Pazartesi 21:00
22:30
Sosyal Latin Sınıfı
Aytunç Bentürk
 Sosyal Latin Sınıfı
Cem & Melisa
Salı 19:00
20:30
 Sosyal Latin Sınıfı
Aytunç Bentürk
Salı 19:00
21:00
Sosyal Latin Sınıfı
Aytunç Bentürk
Meb Onaylı Usta Öğretici Seltifika Programı Dersi
Atilla Berberoğlu
Salı 19:30
20:45
Flamenko
Başlangıç Seviye
Demet Tekin
Salı 21:00
22:30
Wing – Tsun
Saffet Demir
Streching
Melisa Katılmış
Salı 21:00
22:30
Sosyal Latin Sınıfı
Aytunç Bentürk
Çarşamba 11:00
12:00
Zumba – Gündüz Grubu
Her Seviyeden
Anet Çalgıcıyan
Çarşamba 17:50
18:50
Aikido & Çocuk Sınıfı
5 ile 12 Yaş Arası
Argan Öztaş
Çarşamba 19:00
20:30
Sosyal Latin Sınıfı
Aytunç Bentürk
Ladys Styling
Melisa Sahra Katılmış
Men Styling
Cem Demir
Çarşamba 20:00
21:00
Zumba – Akşam Grubu
Her Seviyeden
Anet Çalgıcıyan
Kizomba
Dilek Özyurt
Çarşamba 21:00
22:30
Sosyal Latin Sınıfı
Aytunç Bentürk
Sosyal Latin Sınıfı
Cem & Melisa
Sırtaki
Murat Çelebi
Perşembe 18:00
19:00
Jazz Dans
Kids Class 7-10 Yaş
Onur Keser
Zumba – Medipol Grubu
Her Seviyeden
Anet Çalgıcıyan
Perşembe 19:00
20:00
Jazz Dans
Kids Class 10-13 Yaş
Onur Keser
Perşembe 19:00
21:00
Meb Onaylı Usta Öğretici Seltifika Programı Dersi
Atilla Berberoğlu
Perşembe 21:00
22:30
Sosyal Latin Sınıfı
Atilla Berberoğlu
Cuma 11:00
12:00
Zumba – Gündüz Grubu
Her Seviyeden
Anet Çalgıcıyan
Cuma 19:30
20:30
Roman & Oryantal
Serap Gülcü & Pelin Şendil
Cuma 19:30
21:00
Sosyal Latin Sınıfı
Cem Yolaç
Tango
Erkut Aytaç
Cuma 20:30
22:30
Roman & Oryantel
Show Grubu
Serap Gülcü & Pelin Şendil
Cuma 21:00
22:30
Dans Terapi Sınıfı
Özlem Boz
Wing – Tsun
Saffet Demir
Cumartesi 11:00
12:00
Çocuk Salsa
Kids Class 7-10 Yaş
Tale Tarhan
Tiyatro Kulübü
Kids Class 4-6 Yaş
Ceren Bekdemir
Cumartesi 12:00
13:00
Tiyatro Kulübü
Kids Class 7-11 Yaş
Ceren Bekdemir
Cumartesi 12:30
13.45
Çocuk Salsa
Kids Class 11-16 Yaş
Tale Tarhan
Cumartesi 13:00
14:00
Hiphop – Freestyle
10 Yaş ve Üstü
Mehmet Can Bayar
Cumartesi 13:30
15:00
Hint Dansı & Bhangra
Tülin Hançer
Cumartesi 14:00
15:00
Street Jazz
13 Yaş ve Üzeri
Alper Karaot
Çocuk Zumba
Kids Class 4 – 6 Yaş
Tale Tarhan
Cumartesi 15:15
16:15
Sosyal Latin Sınıfı
Murat Çelebi
Çocuk Zumba
Kids Class 7-10 Yaş
Tale Tarhan
Hint Dansı
Tülin Hançer
Pazar 11:00
12:00
Bale
Kids Class 5-8 Yaş
Gamze Hopanoğlu
Pazar 12:00
13:00
Bale
Kids Class 4-6 Yaş
Gamze Hopanoğlu
Pazar 13:00
14:00
Bale
Yetişkinler
Gamze Hopanoğlu
Pazar 13:00
17:00
Salsa
Yarışmacı / Performer Sınıfı
Pazar 14:00
15:30
Sosyal Latin Sınıfı
Zeynep Eren
Pazar 15:30
17:00
Sosyal Latin Sınıfı
Emre Ünsal
Pazar 16:00
19:00
 PRATİK SAATİ PRATİK SAATİ
Pazar 17:00
18:30
Sosyal Latin Sınıfı
Burhan Bahar
Aikido & Çocuk Sınıfı
5 ile 12 Yaş Arası
Argan Öztaş