Kadıköy Dans Kursu

Ana Sayfa/Haberler/Kadıköy Dans Kursu

Kadıköy Dans Kursu

 Kadıköy Dans Kursu

30 Yıllık Dans Geçmişi kazanmış olduğu Dünya ve Avrupa Şampiyonlukları ile Aytunç Bentürk 10.000’in üzerinde yetiştirdiği dansçı, eğitmen ve profesyonel performansçı ile dansın Türkiye’den Dünyaya açılan kapısıdır.

 

Aytunç Bentürk Dance Akademi  Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı olarak çalışan ve aynı zamanda Türkiye’nin ISO 9001 Kalite Standartları Belgesi’ne sahip ilk ve halen tek okuludur.

Aytunç Bentürk Dance Academy Eğitmenleri birçok farklı şampiyonada başarılar elde etmiş, birçoğunda madalyalar almış olmakla birlikte, eğitmen olabilmek için birçok aşamadan başarı ile geçmiş belgeli, diploma ve uluslararası sertifikalara sahiptirler.

Kadıköy Dans Kursu denilince akla direk ABDA Dans akademi Gelmektedir..

Aytunç Bentürk Dance Academy; Belediye, Sağlık Bakanlığı, İtfaiye ve gerekli tüm resmi kurum denetimlerinden geçmiş ve belirli periyotlara denetimlere tabi tutulan, Türkiye Dans Sporları Federasyonu ile Gençlik Spor Bakanlığına bağlı Dans ve Spor Klübü ünvanını taşıyan ender dans okullarındandır.

Kadıköy Dans Kursu

Aytunç Bentürk Dance Academy; Türkiye’de Dansın En Kısa Sürede Öğrenebilme Garantisi veren dans okulu olup öğrenemediğiniz kurun tekrarında herhangi bir ücret alınmamaktadır.

Kadıköy Dans Kursları arasında en bilene ve en seçkin dans kursu olarak birinci sırada yer almaktadır

 

Aytunç Bentürk Dance Academy ‘’ABDA’’ sevgi ile dansın buluştuğu yerdir. Biz işimize ve size saygı duyuyor ve dansa aşığız.

Gelin sizi ABDA ile dansın büyüleyici dünyasında bir yolculuğa çıkaralım

By | 2017-07-18T16:12:41+00:00 Temmuz 18th, 2017|Haberler|Yorum yok

About the Author: