ÜCRETSİZ DANS TANITIM GÜNLERİ 21-22-28-29 EYLÜL 2019

Ana Sayfa/Haberler/ÜCRETSİZ DANS TANITIM GÜNLERİ 21-22-28-29 EYLÜL 2019

ÜCRETSİZ DANS TANITIM GÜNLERİ 21-22-28-29 EYLÜL 2019

TC MEB Özel
AYTUNÇ BENTÜRK DANS ve MÜZİK AKADEMİ ÜCRETSİZ DANS TANITIM GÜNLERİ

Dans… dünyanın bilinen en eski ritüeli… İnsanlık tarihinin en eski hatıralarından bugüne, ruhundan fazlaca bir şey kaybetmemiş en canlı ifade ve belki de yaşam biçimi…..

Dans… Kelimelere dökemediğin her türlü ruh hareketinin bedende yeniden doğuşu…Müzik, ışık, hareket…

Dans… Günümüz insanının giderek artan bir ilgiyle sahiplendiği en eğlenceli Spor ve sanat disiplini, aynı zamanda, Sosyal ve kültürel bir olgusu.

Dans… Yapabileceğiniz en güzel aktivite olması yanı sıra sağlık için bire bir ilaç, üstelik hem duygusal, hem zihinsel, hem de fiziksel sağlığımız.

Dans tanıtım günlerimize sizi ve ailenizi davet ediyoruz.

Çocuklar ve yetişkinler için hazırladığımız bu özel günde, Bale’den Tango’ya, Salsa’dan Flamenko’ya kadar tüm dansların ücretsiz tanıtım derslerini yapacağız .

Ayrıca aynı gün çocuklarımız için Müzik okulumuzda ücretsiz kulak testi uygulaması yapılacaktır.

Aşağıda sizi anlatan dansı seçin, hayatınız akışını değiştirelim
Yapmanız gereken tek şey bizi arayıp katılmak istediğiniz dans için kayıt yaptırmanız, sonrada derslere katılıp tadını çıkartmanız.
Derslerde görüşmek üzere
Sevgiyle ve dansla

DANSIN TÜRKİYE’DEN DÜNYAYA AÇILAN KAPISI

TC MEB
Özel AYTUNÇ BENTÜRK DANS ve MÜZİK AKADEMİ
DETAYLI BİLGİ
☎️( 0216) 545 35 16 – 17-18
📲Mobil = 0554 499 58 08
🌏www.abda.com.tr

ABDA DANS TANITIM DERSLERİ AKIŞI ve PROGRAMI

21 EYLÜL 2019 CUMARTESİ

11:00- 11:20 MİNİ BALE 3-4 YAŞ (S1) FİLİZ ÖZÜM
11:00- 11:45 MODERN DANS 8-10 YAŞ (S2) DURU T. DOĞAN
11:00- 11:45 YOGA YETİŞKİN (S3) GAMZE ALBATROS
11:25- 11:45 HAZIRLIK BALE 5-7 YAŞ (S1) FİLİZ ÖZÜM
12:00- 12:20 YETİŞKİN BALE (S1) FİLİZ ÖZÜM
12:00- 12:45 ZUMBA (S2) ESRA TURP
13:00- 13:45 MODERN DANS 10-12 YAŞ (S2) TUĞRUL SAVAŞÇI
13:00- 13:45 KIDS LATIN SALON DANSLARI 8-12 YAŞ (S1) ERHAN KUŞ
14:00- 14:45 SALSA İLERİ SEVİYE SHOW (S1) HASAN BOSTANCI
15:00- 15:45 ÇOCUK AİKİDO 5-12 YAŞ (S1) ARGAN ÖZTAŞ
15:00- 15:45 KİDS SALSA 7-16 YAŞ (S3) DİLARA&GÖKAY
15:30- 16:15 HİP HOP 7-16 YAŞ (S2) ERCAN ERDEM

22 EYLÜL 2019 PAZAR

13:00- 13:45 WING TSUN (S1) SERHAT DEMİR
13:00- 13:45 SALSA BAŞLANGIÇ SEVİYE (S2) BURHAN BAHAR
14:00- 14:45 ORYANTAL (S1) DİLEK MALTEPE
14:00- 14:45 MAN STYLING (S2) SEZGİN ÖZASLAN
15:00- 15:45 KIDS SİRTAKİ 8-14 YAŞ (S1) MURAT ÇELEBİ
15:00- 15:45 BACHATA İLERİ SEVİYE (S2) SEZGİN ÖZASLAN
16:00- 16:45 SİRTAKİ (S1) MURAT ÇELEBİ
16:00-16:45  AFRO RUMBA (S2) HALİL DOĞAN
16:00- 18:00 ACROBATICS&MOVEMENT SOLO AKROBASİ ve EL DENGELERİ (S3) ÇAĞMAN ÇAĞTAY
17:00- 17:45 TANGO ALİNA&ERKUT AYTAÇ
17:00- 17:45 KİZOMBA (S1) CANSU YURTSEVEN
18:00- 18:45 ON2 BAŞLANGIÇ SEVİYE (S2) MERT GENÇOĞUZ

 

28 EYLÜL 2019 CUMARTESİ

ABDA TANITIM DERS İÇERİĞİ
*12:00- 12:45 FLAMENKO (S1) DEMET TEKİN
*14:00- 14:45 STREET JAZZ/ÇOCUK 9-14 YAŞ (S1) ANETTA KORKMAZ
*14:00- 14:45 KIDS SİRTAKİ (S1) MURAT ÇELEBİ
*15:00- 15:45 MAN STYLE & MÜZİKALİTE (S3) MESUT KAYA
*15:00- 15:45 AİKİDO 5-12 YAŞ (S1) ARGAN ÖZTAŞ
*15:00- 15:45 STREET JAZZ (S2) ANETTA KORKMAZ
*15:00- 15:45 KIDS SALSA (S4) DİLARA&GÖKAY
*16:00- 16:45 HIGH HEELS (S2) ANETTA KORKMAZ
*16:00- 16:45 ORTA İLERİ SALSA BACHATA SHOW CAMP (S3) MESUT KAYA&GAMZE
*16:00- 16:45 PERFORMANS& YARIŞMA&TENNİK (S4) SEZGİN ÖZASLAN
*16:00- 16:45 KIDS LATİN SALON DANSLARI (S1) SEDA ARIGÜL
*17:00- 17:45 LINDY HOP (S1) SERKAN GENÇ
*17:00- 17:45 SALSA BAŞLANGIÇ SEVİYE (S2) HELİN&MAXİM
*17:00- 17:45 HİNT DANSLARI (S3) TÜLİN HANÇER
*17:00- 17:45 BACHATA SHOW BOOTCAMP(ALL LEVEL) (S4)
*18:00- 18:45 ON2 BAŞLANGIÇ SEVİYE (S1) UFUK DEMİR
*18:00- 18:45 BACHATA BAŞLANGIÇ SEVİYE (S2)MERT GENÇOĞUZ
*19:00- 19:45 SALSA BAŞLANGIÇ SEVİYE (S2) MERT GENÇOĞUZ
*19:00- 19:45 LADYS STYLE FUSION (S1) SİNEM ŞAHİN
*19:00- 19:45 MAN STYLİNG (S4) SEZGİN ÖZASLAN

29 EYLÜL 2019 PAZAR

ABDA DANS TANITIM DERS İÇERİĞİ
*12:00- 12:45 HİP HOP (S1) ERCAN ERDEM
*12:00- 12:45 SALSA CUBANA (S3) JOAQUIN NAPOLES
*13:00- 13:45 AFRO CUBA(CONGO,ORISHAS,RUMBA) (S2) JOAQUIN NAPOLES
*13:00- 13:45 +40 SENIOR SALSA (S3) ŞEBNEM&BÜLENT OKAN
*14:00- 14:45 KIDS SİRTAKİ (S1) MURAT ÇELEBİ
*14:00- 14:45 MODERN DANS & HIP HOP  6-7 YAŞ (S2) ONURALP SANCAKTAR
*15:00- 15:45 REGEATON (S2) ONURALP SANCAKTAR
*15:00- 15:45 HALK OYUNLARI (S1) GÖKHAN DOĞAN
*16:00- 16:45 SİRTAKİ YETİŞKİN (S1) MURAT ÇELEBİ
*16:00- 16:45 HİP HOP YETİŞKİN (S2) ERCAN ERDEM
*17:00- 17:45 BACHATA BAŞLANGIÇ SEVİYE (S2) ONURALP SANCAKTAR
*18:00- 18:45 ON2/ SHOW SINIFI (S1) UFUK DEMİR
*18:00- 18:45 LADY STYLING (S2) MELİSA SAHRA KATILMIŞ

*SALONLARIMIZ*
SALON1(KÜÇÜK SALON)
SALON2(BÜYÜK SALON)
SALON3(BAHÇE SALON)

21-22 ve 28-29 Eylül tarihlerinde kendiniz, çocuğunuz, akrabanız, kardeşiniz, arkadaşınız İçin birşey yapın.

ABDA’ya gelin ücretsiz dans derslerimizden birisine katılın sizi en iyi anlatan dansı seçin gerisini bize bırakın.

ÜCRETSİZ DANS TANITIM GÜNLERİMİZE HEPİNİZ DAVETLİSİNİZ!

Çocuklar ve yetişkinler için
Bale, Modern Dans,Salsa, Hip Hop, Tango, Latin Dansları,Lindy Hop, Flamenko, Reggaeton, Kizomba, Bollywood, Zumba, Bachata,Sirtaki,Oryantal, Halk Dansları ve tüm Danslar için ücretsiz Dans Atölyeleri gerçekleşecektir.

Detaylı bilgi ve rezervasyon

TC MEB ÖZEL AYTUNÇ BENTÜRK DANS ve MÜZİK AKADEMİ
www.abda.com.tr
📞02165453516-17-18
📱Mobil05544995808

By | 2019-09-27T18:48:55+00:00 Eylül 20th, 2019|Haberler|Yorum yok

About the Author: