YOGALATES DERSLERİ BAŞLIYOR

Ana Sayfa/Haberler/YOGALATES DERSLERİ BAŞLIYOR

YOGALATES DERSLERİ BAŞLIYOR

Aytunç Bentürk Dans Akademi’de,
Salı günleri  10:00 – 11:00’arasında yogalates dersleri, eğitmenimiz Gamze Albatros Akyüz ile derslerimiz başlıyor.

YOGALATES NEDİR ?
Yogalates; yoga ve pilates öğretilerini harmanlayarak uygulanan özel bir çalışma metodudur.
• Fiziksel ve zihinsel olarak zinde kalmamıza yardımcı olur.
• Düzgün bir postür sağlarken kasları güçlendirir ve esnekliği arttırır.
• Ruh zihin ve beden dengesini sağlar.
Yogalates sayesinde bedenimizin sınırlarını keşfederken ruhumuzun derinliklerine doğru bir yolculuğa çıkmış oluruz.

Yoga, kişinin beden zihin ve nefes dengesinin uyumlu hale gelmesini amaçlayan bir sistemdir.
Sizde günlük hayatın stresinden arınarak zihninizi sakinleştirip bedeninizi yenilemek isterseniz,Aytunç Bentürk Dans Akademideki ücretsiz yoga tanıtım derslerimize davetlisiniz.

Yoga, sanskrit dilinde birleşmek, bir olmak, birlik olmak anlamlarına gelir. Hatha yoga ise yoga nın en çok uygulanan türlerinden biridir.HA; güneş, eril, yang, sağ – THA; ay, dişil, yin, sol anlamlarına gelir.Amacı zihinsel ve ruhsal yaşantımıza uyum getirerek insanın içindeki zıt kutupların dengelenmesini sağlamaktır. Temel fiziksel duruşlara ve nefes egzersizlerine ağırlık verilen dersler de bedenimiz ve zihnimiz üzerinde kontrol sağlamamıza yardımcı olmaktır.Yoga uygulaması, bireyin farkındalığını, sinir sistemi ve beyin kimyası üzerinde çalışan birtakım zihinsel ve bedensel teknikler yoluyla dönüştürme araştırmasıdır.

Eğitmenimiz
Gamze Albatros Akyüz

1979 İstanbul doğumlu olan Gamze Albatros Akyüz çocukluk yıllarından bu yana çeşitli spor dallarıyla ilgilendikten sonra uzunca bir süre Fitness çalışmalarına ağırlık vermiştir. Kişisel gelişim eğitimleri sırasında yoga ile tanışmış ve çeşitli yoga eğitmenlik eğitimlerine katılarak sertifika almaya hak kazanmıştır.
Bu yolculuğa astrolojik bilgi birikimini de kullanarak hazırladığı derslerle çeşitli platformlarda devam etmektedir…

ABDA ( Aytunç Bentürk Dance Academy )’de yılın 365 günü dans, spor, sanat var.20’yi aşkın dans türünde dansın Türkiyedeki tartışmasız en ünlü simalarından Aytunç Bentürk’ün gözetiminde alanında uzman 30 farklı eğitmen ve onların asıstanları ile siz de dansın sporun sanatın büyülü dünyasına adım atabilirsiniz.

Kendine ait 3 ayrı salonu,150 m2’lik ABDA Cafe’si açık ve kapalı oturma alanları ile ABDA Kadıkoy Koşuyolunda hizmet vermektedir.Dans dışındaki etkinlikleri ile de ilgi gören ABDA yıl içerisinde bir çok önemli etkinlik ve party,gezi,tatil gibi imza atarak adından en çok söz ettiren dans merkezi olma ozelliği ile dikkati çekmektedir.

DERS GÜNLERİ
SALI SABAH : 10:00 – 11:00

Detayli bilgi ve kayit icin ABDA
0216 545 35 16-17-18
0554 499 58 08
Mehmet Akfan sk no 55 koşuyolu Kadıköy İstanbul

By | 2018-10-22T09:55:40+00:00 Ekim 22nd, 2018|Haberler|Yorum yok

About the Author: