Bireysel Hizmetler

Ana Sayfa/Bireysel Hizmetler
Bireysel Hizmetler 2017-07-01T13:03:45+00:00

Sadece isteklerinizi bize anlatın ve davetlileriniz ile birlikte bu güzel anların keyfini çıkartın.

ABDA organizasyon ailesi olarak, organizasyonlarınızı ve özel günlerinizi unutulmaz anlar ile süslemeyi hedefliyoruz. Deneyimli, dinamik, güler yüzlü ve profesyonel ekibimiz ile ihtiyaçlarınıza ve hayallerinize önem verip en etkileyici ve hızlı şekilde çözümler bulmaktayız.
  • Bu güzel ve özel gününüzde detaylar içinde boğulup yorulmayın. Bırakın herşeyi sizin yerinize biz hazırlayalım. Dans ekibimiz ve size özel hazırlanacak kına detaylarıyle yanınızdayız. Siz sadece bize hayallerinizi fısıldayın, ABDA organizasyon sizin için hayata geçirsin.  Paket programlarımız için bizimle iletişime geçin.
  • Bu mutlu gününüze, rüya gibi bir dans show ile unutulmaz anlar katmak için profesyonel koreograflarımız ile size özel koreografiler yazmak için hazırız. Siz eğlenin, davetlileriniz büyülensin ve bu özel gününüz bir masal karesine dönüşsün…
  • Profesyonel dans kadromuz ile mutlu gününüzde, dilediğiniz dans türünde hazırlanacak showlar ile sizlere ve misafirlerinize görsel bir şölen izletmekten keyif alacacız.
  • Kabare show ekibiz ile eğlenebilir, ritim – perküsyon ekibimizle düğününüze renk katabilirsiniz.

Fotoğraf  ve video çekimi hizmetimizle önemli ve özel anlarınızı kaliteli bir görsellik ile sizlere sunuyoruz. Farklı paket programlarımız arasından size uygun olanı seçip teklif almak için bizim ile iletişime geçebilirsiniz.