BREAK DANCE

Gerçek Sokak Dansı

"Break dans nedir?" dediğimizde akıllara hemen 20-30 yıl öncesindeki o dönemin popüler dansı geliyor, değil mi? Genelde sokak dansçılarının yaptığı Break dans şekil alarak farklı kültürlere dahil olmayı başarmıştır. Koreografilerine her türlü danstan parçalar ekleme özelliği de olan bu dans türü tahmin ettiğinizden çok daha büyük bir tarihi altyapıya sahiptir. 
Break Dans kursu ile bedeninizin sınırlarını zorlayacaksınız. Break Dans Kurslarımız Aytunç Bentürk Dans Akademi’de. Sizi bu özel dansın farklı dünyasına bekliyoruz.
 
BREAK DANS KURSU ÜCRETLERİ
Özel ders ya da grup eğitimi şeklinde olup olmamasına,
Yetişkin ya da çocuk grubu olup olmamasına,
Eğitimin süresine,
Sunulan imkanlara,
Haftalık ders sayısına ve eğitim programına göre şekillenmektedir.
Break Dans kursu fiyatları daha doğrusu dans kursu fiyatları genel olarak lüksmüş ve pahalıymış gibi gözükse de Break Dans dersleri aslında oldukça uygun ders ücretlerine sahiptir. Ancak yine de eğitim alırken ilk baktığınız kriteriniz kurs fiyatı olmamalı. Dans kursunun kalitesi, yeri, salonların hijyenik olması, eğitmenlerin profesyonelliği, sınıfların rahatlığı ve kurs imkanlarının genişliği dikkat etmeniz gereken konular olmalıdır.

Aytunç Bentürk Dans Akademi İle hareketli, keyifli Break Dans Eğitimleri!

Aytunç Bentürk Dans Akademi olarak profesyonel ve deneyimli eğitmen kadromuz ile sizleri Break Dans kurslarımıza davet ediyoruz. Konforlu, dans için dizayn edilmiş salonlarımız, özel hazırlanmış ders programlarımız, dans gecelerimiz ve dans pratiklerimiz ile sosyal bir atmosfer sizleri bekliyor. İster grup dans eğitimleri ister özel dans eğitimleri alarak ayrıcalıklı Break Dans kurslarımız ile tanışın. Unutamayacağınız bir deneyim, dans ile dolu bir hayat sizleri bekliyor.

Bize Ulaşın : +90 (216) 545 35 16

ABDA Online Ön Kayıt Formu