ZUMBA

Spor, Dans, Eğlence: ZUMBA İle Fit Kal!

Spor ve aerobik eğitmeni aynı zamanda da dansçı olan Beto Perez’in tesadüfen bulduğu bir dans türü ZUMBA. Kelime anlamı hızlı bir ritimle dans etmek olan Zumba, son yıllarda gittikçe popülerliğini arttırmaktadır. İçinde birçok dans branşının adımlarını müziklerini barındıran ancak aslında temel amacı fitness olan bir türdür.İnsanların eğlenerek ve dans ederek spor yapmalarını sağlayan Zumba dansını, Aytunç Bentürk Akademi’nin keyifli ortamında eğlenerek ve dans ederek gerçekleştirebilirsiniz. Bizi arayın. Eğitim fırsatlarımızı kaçırmayın.
 
NEDEN ZUMBA KURSU?
Zumba, eğlenceli bir dans ve spor olmasının yanı sıra, fiziksel ve psikolojik olarak da hayatımızı etkilemektedir. Zumba sayesinde, dans etmenin yanında;
 

  • Vücudunuz forma girecek, daha fit olacaksınız.
  • Kendinizi daha enerjik ve fit hissedeceksiniz.
  • Duruşunuz, fiziksel tavrınız değişecek.
  • Sıkılaşıp, yağlarınızı yakabileceksiniz.
  • Günlük hayatın stresinden uzaklaşacaksınız.
  • Eğlenecek ve kendinizi mutlu hissedeceksiniz.
  • Sosyal bir ortam ile kendinize yeni arkadaşlar edineceksiniz.

Kısacası Zumba eğitimi alarak, hayata bambaşka bir şekilde bakacak, dans etmenin, hareketin, sporun, fiziksel ve ruhsal mutluluğuna ulaşabileceksiniz. Zumba sizin için bir yaşam biçimi haline gelecek.

ZUMBA NASIL YAPILIR?
Zumba diğer dans disiplinlerindeki gibi kurallar, temel adımlar vs yoktur. Aslında bir dans türü de değildir. Dans türlerinin ve spor hareketlerinin bir karışımıdır. Zumba eğitmeninin yaratıcılığı ile şekil alan Zumba’da hareketler öğretilmez, eğitmenle beraber aynı anda katılımcılar gördüğünü yaparak başlar. Asla komplike hareketler yoktur. Tekrarlı hareketler olduğu için kısa zamanda adapte olup keyifle dans etmeye başlarsınız. Aytunç Bentürk Dans Akademi, değerli eğitmenleri ile, “Zumba nasıl yapılır?” sorusunun cevabını size keyifle yaşatarak vermeye hazır!
 
KİMLER ZUMBA YAPABİLİR?
Zumba’yı fiziki bir sorunu, kas ve eklem sakatlığı olmayan herkes ama herkes yapabilir. Fiziki bir sakatlığınız ya da kalp, baş dönmesi gibi sorunlarınız yoksa, varsa da doktorunuzdan izin alarak Zumba yapabilirsiniz. Yaş sınırı yoktur. 7’den 70’e herkes zumba yapabilir. Aytunç Bentürk Akademi’de zumba kursu fırsatını kaçırmayın!
 
ZUMBA KURSU ÜCRETLERİ
Özel ders ya da grup eğitimi şeklinde olup olmamasına,
Yetişkin ya da çocuk grubu olup olmamasına,
Eğitimin süresine,
Sunulan imkanlara,
Haftalık ders sayısına ve eğitim programına göre şekillenmektedir.
Zumba kurs fiyatları daha doğrusu dans kursu fiyatları genel olarak lüksmüş ve pahalıymış gibi gözükse de Zumba dersleri aslında oldukça uygun ders ücretlerine sahiptir. Ancak yine de eğitim alırken ilk baktığınız kriter kurs fiyatı olmamalı. Dans kursunun kalitesi, yeri, salonların hijyenik olması, eğitmenlerin profesyonelliği, sınıfların rahatlığı ve kurs imkanlarının genişliği dikkat etmeniz gereken konular olmalıdır.
 
Aytunç Bentürk Dans Akademi İle Kaliteli ve Keyifli Zumba Eğitimleri!

Aytunç Bentürk Dans Akademi olarak profesyonel ve deneyimli eğitmen kadromuz ile sizleri Zumba kurslarımıza davet ediyoruz. Konforlu, dans için dizayn edilmiş salonlarımız, özel hazırlanmış ders programlarımız, dans gecelerimiz ve dans pratiklerimiz ile sosyal bir atmosfer sizleri bekliyor. İster grup dans eğitimleri ister özel dans eğitimleri alarak ayrıcalıklı Zumba kurslarımız ile tanışın. Unutamayacağınız bir deneyim, dans ile dolu bir hayat sizleri bekliyor.

Bize Ulaşın : +90 (216) 545 35 16

ABDA Online Ön Kayıt Formu