PROGRAM

AYTUNÇ BENTÜRK DANCE ACADEMY
PAZARTESİ
  • 11:00 - 12:00
    BÜYÜK SALON
    ZUMBA
    YETİŞKİNLER
    ATAKAN UĞURLU
  • 14:00 - 15:00
    BAHÇE SALON
    SİRTAKİ
    YETİŞKİNLER
    MURAT ÇELEBİ
  • 15:15 - 16:15
    BAHÇE SALON
    ZEİBEKİKO
    YETİŞKİNLER
    MURAT ÇELEBİ
  • 17:00 - 18:00
    BÜYÜK SALON
    BREAKING
    9 & 15 YAŞ
    BORISROCK
  • 18:00 - 19:00
    BÜYÜK SALON
    BREAKING
    YETİŞKİNLER
    BORISROCK
  • 18:30 - 19:30
    ÜST SALON
    ORYANTAL BAŞLANGIÇ SEVİYE
    YETİŞKİNLER
    DİDEM KINALI
  • 19:00 - 20:30
    BÜYÜK SALON
    SOSYAL LATİN DANSLARI
    YETİŞKİNLER
    AYTUNÇ BENTÜRK
  • 19:00 - 20:30
    BÜYÜK SALON
    SALSA SOSYAL LATİN
    YETİŞKİN
    AYTUNÇ BENTÜRK
  • 19:30 - 20:30
    Bahçe Salon
    Sirtaki Orta İleri
    yetişkin
    Murat Çelebi
  • 19:30 - 20:30
    KÜÇÜK SALON
    BACHATA ORTA SEVİYE
    YETİŞKİN
    MERT GENÇOĞUZ
  • 19:30 - 20:30
    ÜST SALON
    SİRTAKİ BAŞLANGIÇ
    YETİŞKİN
    MURAT ÇELEBİ
  • 19:45 - 20:45
    ÜST SALON
    ORYANTAL ORTA SEVİYE
    YETİŞKİNLER
    DİDEM KINALI
  • 20:30 - 21:30
    BAHÇE SALON
    SİRTAKİ BAŞLANGIÇ
    YETİŞKİN
    MURAT ÇELEBİ
  • 21:00 - 22:00
    KÜÇÜK SALON
    BACHATA KADIN TEKNİK
    YETİŞKİN
    NİL ERGUN
  • 21:00 - 22:30
    BÜYÜK SALON
    SOSYAL LATİN DANSLARI
    YETİŞKİNLER
    AYTUNÇ BENTÜRK
  • 21:30 - 22:30
    BAHÇE SALON
    BACHATA ORTA İLERİ
    YETİŞKİN
    MERT GENÇOĞUZ
SALI
  • 13:00 - 14:00
    KÜÇÜK SALON
    BALE
    YETİŞKİNLER
    YEŞİM DEMİR DURAK
  • 13:10 - 14:10
    ÜST SALON
    HİNT DANSLARI
    YETİŞKİNLER
    TÜLİN HANÇER
  • 14:15 - 15:15
    ÜST SALON
    HALK OYUNLARI
    YETİŞKİNLER
    ---
  • 19:00 - 20:00
    KÜÇÜK SALON
    FLAMENKO BAŞLANGIÇ
    YETİŞKİN
    DEMET TEKİN
  • 19:00 - 20:15
    BAHÇE SALON
    HEELS
    YETİŞKİN
    MERVE ÖZTÜRK
  • 19:00 - 20:30
    BÜYÜK SALON
    SOSYAL LATİN DANSLARI
    YETİŞKİNLER
    AYTUNÇ BENTÜRK
  • 20:00 - 21:00
    KÜÇÜK SALON
    FLAMENKO ORTA SEVİYE
    YETİŞKİN
    DEMET TEKİN
  • 20:15 - 21:15
    BAHÇE SALON
    STREE JAZZ İLERİ SEVİYE
    YETİŞKİN
    MERVE ÖZTÜRK
  • 21:00 - 22:30
    BÜYÜK SALON
    SOSYAL LATIN DANSLARI
    YETİŞKİNLER
    AYTUNÇ BENTÜRK
  • 21:15 - 22:45
    BAHÇE SALON
    SOSYAL LATİN DANSLARI İLERİ SEVİYE
    YETİŞKİNLER
    HASAN BOSTANCI
ÇARŞAMBA
  • 11:00 - 12:00
    BÜYÜK SALON
    ZUMBA
    YETİŞKİNLER
    ATAKAN UĞURLU
  • 14:15 - 15:15
    BAHÇE SALON
    HALK OYUNLARI
    YETİŞKİNLER
    ---
  • 17:00 - 18:00
    ÜST SALON
    BREAKING DANS
    9 & 15 YAŞ
    BORISROCK
  • 17:30 - 18:30
    BEHÇE SALON
    MEB - BALE
    7 & 18 YAŞ
    YEŞİM DEMİR DURAK
  • 17:30 - 18:30
    ÜST SALON
    ÇOCUK ZUMBA
    5 & 7 YAŞ
    ATAKAN UĞURLU
  • 18:00 - 19:00
    ÜST SALON
    BREAKING DANS
    YETİŞKİNLER
    BORISROCK
  • 19:00 - 20:00
    BÜYÜK SALON
    REGGAETON BAŞLANGIÇ
    YETİŞKİN
    ONURALP SANCAKTAR
  • 19:00 - 20:15
    KÜÇÜK SALON
    TANGO BAŞLANGIÇ
    YETİŞKİN
    ORÇUN SAKARYA
  • 19:30 - 21:00
    BAHÇE SALON
    SOSYAL LATİN DANSLARI BAŞLANGIÇ SEVİYE
    YETİŞKİNLER
    MERT GENÇOĞUZ
  • 20:00 - 21:00
    ÜST SALON
    ZUMBA
    YETİŞKİN
    ATAKAN UĞURLU
  • 20:15 - 21:15
    KÜÇÜK SALON
    BACHATA ORTA SEVİYE
    YETİŞKİN
    ONURALP SANCAKTAR
  • 20:15 - 21:15
    BÜYÜK SALON
    BACHATA ORTA SEVİYE
    YETİŞKİN
    CAN YİĞİT & ESTEFANIA DIOSDADO
  • 20:30 - 22:30
    KÜÇÜK SALON
    BACHATA BAŞLANGIÇ
    YETİŞKİN
    CAN YİĞİT & ESTEFANIA DIOSDADO
  • 21:00 - 22:00
    BAHÇE SALON
    BACHATA ORTA SEVİYE
    YETİŞKİN
    MERT GENÇOĞUZ
  • 21:00 - 22:30
    BÜYÜK SALON
    SOSYAL LATİN DANSLARI
    YETİŞKİNLER
    AYTUNÇ BENTÜRK
  • 22:30 - 23:30
    KÜÇÜK SALON
    BACHATA ŞOV SINIFI
    YETİŞKİN
    CAN YİĞİT & ESTEFANIA DIOSDADO
PERŞEMBE
  • 15:15 - 16:15
    BAHÇE SALON
    ZEİBEKİKO
    YETİŞKİNLER
    MURAT ÇELEBİ
  • 15:30 - 16:30
    ÜST SALON
    HALK OYUNLARI
    YETİŞKİNLER
    ---
  • 17:30 - 18:30
    BÜYÜK SALON
    MODERN HIP HOP
    6 & 7 YAŞ
    ONUR ALP SANCAKTAR
  • 18:00 - 19:00
    BÜYÜK SALON
    KIDS K-POP
    8 & 12 YAŞ
    CEMRE TAKA
  • 19:00 - 20:00
    BAHÇE SALON
    REGGAETON BAŞLANGIÇ
    YETİŞKİN
    ONURALP SANCAKTAR
  • 19:00 - 20:00
    KÜÇÜK SALON
    BACHATA KADIN SİTİLİ BAŞLANGIÇ
    YETİŞKİN
    SİNEM ŞAHİN
  • 19:30 - 21:00
    BÜYÜK SALON
    SALSA & BACHATA BAŞLANGIÇ
    YETİŞKİN
    SEZGİİN ÖZASLAN
  • 20:00 - 21:00
    KÜÇÜK SALON
    KİZOMBA ORTA SEVİYE
    YETİŞKİN
    ÖMER KILIÇGİL
  • 20:15 - 21:15
    BAHÇE SALON
    REGGAETON İLERİ SEVİYE
    YETİŞKİN
    ONURALP SANCAKTAR
  • 21:00 - 22:30
    KÜÇÜK SALON
    SALSA VE SOSYAL LATİN ORTA
    YETİŞKİN
    HASAN BOSTANCI
  • 21:00 - 22:30
    BÜYÜK SALON
    SALSA VE SOSYAL LATİN ORTA
    YETİŞKİN
    SEZGİN ÖZASLAN
  • 21:15 - 22:15
    BAHÇE SALON
    BACHATA BAŞLANGIÇ
    YETİŞKİN
    ONURALP SANCAKTAR
CUMA
  • 13:00 - 14:00
    KÜÇÜK SALON
    BALE
    YETİŞKİNLER
    YEŞİM DEMİR DURAK
  • 18:00 - 19:00
    KÜÇÜK SALON
    MEB - BALE
    7 & 18 YAŞ
    YEŞİM DEMİR DURAK
  • 19:30 - 20:30
    KÜÇÜK SALON
    BACHATA KADIN SİTİLİ ORTA
    YETİŞKİN
    SİNEM ŞAHİN
  • 19:30 - 21:00
    ÜST SALON
    MEB DANS EĞİTMENLİK SINIFI
    YETİŞKİN
    AYTUNÇ BENTÜRK & ATİLLA BERBEROĞLU
  • 19:30 - 21:00
    BÜYÜK SALON
    SALSA & SOSYAL LATİN BAŞLANGIÇ
    YETİŞKİN
    MERT GENÇOĞUZ
  • 21:00 - 22:00
    KÜÇÜK SALON
    SALSA KADIN SİTİLİ
    YETİŞKİN
    SİNEM ŞAHİN
  • 21:00 - 22:30
    BÜYÜK SALON
    SALSA & SOSYAL LATIN BAŞLANGIÇ
    YETİŞKİN
    BESTE OSMANBAŞOĞLU & DENİZ TURHAN
CUMARTESİ
  • 10:00 - 11:00
    KÜÇÜK SALON
    MİNİ BALE
    3 & 4 YAŞ
    YEŞİM DEMİRDURAK
  • 11:00 - 12:00
    ÜST SALON
    ÇOCUK ZUMBA
    7 & 10 YAŞ
    ATAKAN UĞURLU
  • 11:00 - 12:00
    BÜYÜK SALON
    ÇOCUK BREAKING
    8 & 15 YAŞ
    BORISROCK
  • 11:15 - 13:15
    KÜÇÜK SALON
    ÇOCUK BALE HOBİ
    5 & 7 YAŞ
    YEŞİM DEMİRDURAK
  • 12:00 - 13:00
    ÜST SALON
    ÇOCUK ZUMBA
    5 & 7 YAŞ
    ATAKAN UĞURLU
  • 12:00 - 13:00
    BÜYÜK SALON
    STRETCHING & KONDISYON
    ÇOCUK & YETİŞKİN
    DUYGU GÜNYEL
  • 13:00 - 14:00
    BÜYÜK SALON
    ÇOCUK HIP HOP
    8 & 12 YAŞ
    EMİR SOMER
  • 14:00 - 15:00
    KÜÇÜK SALON
    YETİŞKİN BALE
    18+
    YEŞİM DEMİRDURAK
  • 14:00 - 15:00
    BÜYÜK SALON
    HIP HOP
    YETİŞKİN
    EMİR SOMER
  • 15:00 - 16:00
    BAHÇE SALON
    K-POP
    12 +
    CEMRE TAKA
  • 15:00 - 16:15
    KÜÇÜK SALON
    SALSA BAŞLANGIÇ SEVİYE
    7 & 16 YAŞ
    MAXIM & HELİN
  • 15:00 - 16:30
    BÜYÜK SALON
    SOSYAL ALTİN DANSLARI
    YETİŞKİNLER
    BURHAN BAHAR
  • 18:00 - 19:30
    BÜYÜK SALON
    SLASA & SOSYAL LATİN BAŞLANGIÇ
    YETİŞKİN
    MURAT ÇELEBİ
  • 19:30 - 20:30
    BAHÇE SALON
    BACHATA ORTA SEVİYE
    YETİŞKİN
    MERT GENÇOĞUZ
  • 19:30 - 21:00
    ÜST SALON
    SALSA GENEL PRATİK
    YETİŞKİN
    TÜM EĞİTMENLER
  • 19:30 - 21:00
    KÜÇÜK SALON
    BACHATA GENEL PRATİK
    YETİŞKİN
    TÜM EĞİTMENLER
  • 19:30 - 21:00
    BÜYÜK SALON
    SALSA & SOSYAL LATİN İLERİ SEVİYE
    YETİŞKİN
    MURAT ÇELEBİ
  • 20:30 - 22:30
    BAHÇE SALON
    YARIŞMACI SINIFI
    12+
    SEZGİN ÖZASLAN
  • 21:00 - 23:00
    ÜST SALON
    PRATİK LATIN PARTI
    ADULT
    TÜM EĞİTMENLER
PAZAR
  • 11:00 - 12:00
    BÜYÜK SALON
    ÇOCUK HIP HOP
    8 & 12 YAŞ
    EGE KONAKOĞLU
  • 12:15 - 13:15
    BÜYÜK SALON
    HIP HOP
    YETİŞKİN
    EGE KONAKOĞLU
  • 13:00 - 14:00
    ÜST SALON
    MEB DANS EĞİTMENLİK SINIFI
    YETİŞKİN
    AYTUNÇ BENTÜRK & ATİLLA BERBEROĞLU
  • 13:00 - 14:30
    KÜÇÜK SALON
    VALS BAŞLANGIÇ
    YETİŞKİN
    BERK KAYA & TATSIANA
  • 13:00 - 15:00
    BÜYÜK SALON
    ABDA YARIŞMA SINIFI
    TÜM YAŞLAR İÇİN
    SEZGİN ÖZASLAN
  • 14:00 - 15:00
    BÜYÜK SALON
    ORYANTAL BAŞLANGIÇ
    YETİŞKİN
    NADYA ŞEKER
  • 15:00 - 16:00
    BAHÇE SALON
    SİRTAKİ BAŞLANGIÇ
    YETİŞKİN
    MURAT ÇELEBİ
  • 16:00 - 17:00
    BAHÇE SALON
    SİRTAKİ BAŞLANGIÇ
    YETİŞKİN
    MURAT ÇELEBİ
  • 16:00 - 17:00
    BÜYÜK SALON
    SALSA KADIN SİTİLİ
    YETİŞKİN
    BESTE OSMANBAŞOĞLU
  • 17:00 - 18:00
    BÜYÜK SALON
    SİRTAKİ ORTA SEVİYE
    YETİŞKİN
    MURAT ÇELEBİ