MODERN DANS

Modernizm ve Dansın Birleşimi

18. ve 19. yüzyıllarda özellikle Almanya ve Amerika kökenli olarak ortaya çıkan modern dans, aslında birçok alt dans grubunu da barındırır. Bir konser dansı olması yanında, baleye de benzetilir.

Tüm gelişim dönemleri boyunca koreografları ve dansçıları sosyoekonomik değişimlerden etkilenmişler ve dünya üzerindeki bu değişimleri danslarına da yansıtmışlardır. Modern dans bu yönüyle hayata dokunduğu ve hayatın içinden olduğu gibi, özellikle esneklik gerektirmesi, dans ile birlikte kullanılan egzersizleri ve temel vücut kondisyon çalışmaları ile, dans olmanın yanı sıra bir disiplin olarak da düşünülebilir.

NEDEN MODERN DANS KURSU?
Dünyanın dört bir yanında seveni olan bu keyifli dansı öğrenmek, kendinizi ve yeteneklerinizi keşfetmek ve dansın özel dünyasına katılmak ister misiniz? Cevabınız evet ise Modern Dans Kursu tam da aradığınız şey!

  • En özgür danslardan birini yapmak
  • Sosyal bir hobi edinmek
  • Profesyonel bir dansçı olmak
  • Kendinizi ve yapabileceklerinizi görmek
  • Mutlu olmak
  • Dansa tutkun insanlarla aynı ortamı paylaşmak için haydi ne duruyorsunuz?

MODERN DANS KURSU SÜRESİ - PROGRAMI

Modern dans kursları genel olarak kurlar şeklinde ilerlemektedir. 2 – 3 aylık kurlar, temel adımları ve figürleri öğrenmek için yeterlidir. Ancak ilerletmek, daha teknik ve estetik dans edebilmek için en az 6 ay gibi bir süre devam etmek daha sağlıklı olacaktır. Profesyonel boyuta taşıyabilmek yani ileri seviye bir modern dans dansçısı olmak için de 6 aydan çok daha fazla eğitim almanız gerekmektedir.

Türkiye’nin en iyi dans kursu listesinde en üstlerde olan Aytunç Bentürk Dans Akademi’de sizlere temel, orta ve ileri düzeylerde modern dans eğitimleri vererek bu muhteşem dansı öğrenmenizi sağlıyoruz. Hem siz, hem de çocuklarınız için özel olarak hazırlanmış modern dans kursu programlarımız hakkında bilgi almak ve kayıt yaptırmak için iletişim adreslerimizden bize ulaşabilirsiniz.

MODERN DANS KURSU ÜCRETLERİ

Özel ders ya da grup eğitimi şeklinde olup olmamasına,
Yetişkin ya da çocuk grubu olup olmamasına,
Eğitimin süresine,
Sunulan imkanlara,
Haftalık ders sayısına ve eğitim programına göre şekillenmektedir.

Modern dans kursu fiyatları daha doğrusu dans kursu fiyatları genel olarak lüksmüş ve pahalıymış gibi gözükse de modern dans dersleri aslında oldukça uygun ders ücretlerine sahiptir. Ancak yine de eğitim alırken ilk baktığınız kriteriniz kurs fiyatı olmamalı. Dans kursunun kalitesi, yeri, salonların hijyenik olması, eğitmenlerin profesyonelliği, sınıfların rahatlığı ve kurs imkanlarının genişliği dikkat etmeniz gereken konular olmalıdır.

Aytunç Bentürk Dans Akademi İle Kaliteli ve Keyifli Modern Dans Eğitimleri!

Aytunç Bentürk Dans Akademi olarak profesyonel ve deneyimli eğitmen kadromuz ile sizleri modern dans kurslarımıza davet ediyoruz. Konforlu, dans için dizayn edilmiş salonlarımız, özel hazırlanmış ders programlarımız, dans gecelerimiz ve dans pratiklerimiz ile sosyal bir atmosfer sizleri bekliyor.
İster grup dans eğitimleri ister özel dans eğitimleri alarak ayrıcalıklı modern dans kurslarımız ile tanışın. Unutamayacağınız bir deneyim, dansla dolu bir hayat sizleri bekliyor.

Bize Ulaşın : +90 (216) 545 35 16

ABDA Online Ön Kayıt Formu