REGGAETON

Geçmişin Reggae’si Raga ile buluştu, Hip Hop ile Harmanlandı

Reggaeton ya da İspanyolca adıyla Regueton 2000'li yılların başlarında doğmuş bir müzik türüdür. Bu müzik türündeki parçaların sözleri genellikle İspanyolcadır. Orta Amerika ve Karayip müziklerinin ritimleriyle, Hip hop türünden etkilenerek Ragga'dan türemiştir.
Özetle geçmişin Reggae’si Raga ile buluştu Hip hop ile harmanlanıp Aytunç Bentürk Dans Akademi’ye geldi. Aytunç Bentürk Dans Akademi’de, günümüzün en popüler danslarından biri olan Reggaeton dans dersleri Türkiye’nin alanında en iyi, en yetenekli, en popüler dansçısı ve eğitmeni, Türkiye’yi yurtdışında da temsil eden Onur Alp Sancaktar eşliğinde gerçekleşmektedir.

Reggaeton dans dersleri ile hem bedeninizi tanıyacak, koordinasyon yeteneğinizi geliştirecek hem de kendinizi mutlu ve keyifli hissedeceksiniz. Bunlara ek olarak da 1 saatlik bir eğitimde bile 900-1200 kalori yakarak daha formda ve fit bir vücuda sahip olabileceksiniz. 
 
Onur Alp Sancaktar eğitmenliğinde Reggaeton kurslarımız ile Aytunç Bentürk Dans Akademi’de sizleri bekliyoruz.
 
REGGAETON KURSU ÜCRETLERİ
Özel ders ya da grup eğitimi şeklinde olup olmamasına,
Yetişkin ya da çocuk grubu olup olmamasına,
Eğitimin süresine,
Sunulan imkanlara,
Haftalık ders sayısına ve eğitim programına göre şekillenmektedir.
Reggaeton kursu fiyatları daha doğrusu dans kursu fiyatları genel olarak lüksmüş ve pahalıymış gibi gözükse de Reggaeton dersleri aslında oldukça uygun ders ücretlerine sahiptir. Ancak yine de eğitim alırken ilk baktığınız kriter kurs fiyatı olmamalı. Dans kursunun kalitesi, yeri, salonların hijyenik olması, eğitmenlerin profesyonelliği, sınıfların rahatlığı ve kurs imkanlarının genişliği dikkat etmeniz gereken konular olmalıdır.

Aytunç Bentürk Dans Akademi İle hareketli, keyifli Reggaeton Eğitimleri!

Aytunç Bentürk Dans Akademi olarak profesyonel ve deneyimli eğitmen kadromuz ile sizleri Reggaeton kurslarımıza davet ediyoruz. Konforlu, dans için dizayn edilmiş salonlarımız, özel hazırlanmış ders programlarımız, dans gecelerimiz ve dans pratiklerimiz ile sosyal bir atmosfer sizleri bekliyor. İster grup dans eğitimleri ister özel dans eğitimleri alarak ayrıcalıklı Reggaeton kurslarımız ile tanışın. Unutamayacağınız bir deneyim, dans ile dolu bir hayat sizleri bekliyor.

Bize Ulaşın : +90 (216) 545 35 16

ABDA Online Ön Kayıt Formu