SWING & LINDY HOP

Dünyanın Belki de En keyifli Müzik ve Dansları

20. yüzyılın en popüler danslarından olan Swing dansı, dönemin dans kimliğine hareket getirerek milyonlarca insanı peşinden sürüklemiş bir danstır. Caz müziğinin altın çağlarını yaşadığı bir dönemde ona bağlı olarak gelişen Swing ve Lindy Hop gibi danslar, farklı bir kültür olmasıyla da sizleri kendine hayran bırakacağına eminiz. Swing kursu ile hayata farklı bir açıdan bakacaksınız. Swing ve Lindy Hop Kurslarımız Aytunç Bentürk Dans Akademi’de sizi cazın eğlenceli ve keyifli dünyasına dahil edecektir.
 
SWING & LINDY HOP KURSU ÜCRETLERİ
Özel ders ya da grup eğitimi şeklinde olup olmamasına,
Yetişkin ya da çocuk grubu olup olmamasına,
Eğitimin süresine,
Sunulan imkanlara,
Haftalık ders sayısına ve eğitim programına göre şekillenmektedir.
Swing & Lindy Hop kursu fiyatları daha doğrusu dans kursu fiyatları genel olarak lüksmüş ve pahalıymış gibi gözükse de Swing & Lindy Hop dersleri aslında oldukça uygun ders ücretlerine sahiptir. Ancak yine de eğitim alırken ilk baktığınız kriter kurs fiyatı olmamalı. Dans kursunun kalitesi, yeri, salonların hijyenik olması, eğitmenlerin profesyonelliği, sınıfların rahatlığı ve kurs imkanlarının genişliği dikkat etmeniz gereken konular olmalıdır.

Aytunç Bentürk Dans Akademi İle Kaliteli ve Keyifli Swing & Lindy Hop Eğitimleri!

Aytunç Bentürk Dans Akademi olarak profesyonel ve deneyimli eğitmen kadromuz ile sizleri Swing & Lindy Hop kurslarımıza davet ediyoruz. Konforlu, dans için dizayn edilmiş salonlarımız, özel hazırlanmış ders programlarımız, dans gecelerimiz ve dans pratiklerimiz ile sosyal bir atmosfer sizleri bekliyor. İster grup dans eğitimleri ister özel dans eğitimleri alarak ayrıcalıklı Swing & Lindy Hop kurslarımız ile tanışın. Unutamayacağınız bir deneyim, dans ile dolu bir hayat sizleri bekliyor.

Bize Ulaşın : +90 (216) 545 35 16

ABDA Online Ön Kayıt Formu