HIGH HEELS

Çok Özel Bir Dans

Türkçe anlamı “yüksek topuklar” olan high heels dansı oldukça dişi bir dans türüdür. Estetik görüntüsü ve topuk sesleri ile kanınızı kaynatacak bir dansa hazır olun! Kadınların toplumsal ayrımcılığa, ötekileştirmeye, ikinci plana atılmaya tepkisi olarak adlandırılan high heels dansı, kadınların zor koşullarda bile ayakta durabileceğini simgeliyor.

Son yılların en popüler danslarından biri olan high heels, kadının kendine güveninden hareketle, çekici ayak ve bilek hareketleri, kıvrak bel figürleri ile bütünleşen bir dans. Siz de High heels dansını merak ediyorsanız Aytunç Bentürk Dans Akademi kurslarına kaydınızı yaptırın! Benliğinizin farkına varın!

NEDEN HIGH HEELS KURSU?
Dünyanın dört bir yanında seveni olan bu keyifli dansı öğrenmek, kendinizi ve yeteneklerinizi keşfetmek ve dansın özel dünyasına katılmak ister misiniz? Cevabınız evet ise High Heels Kursu tam da aradığınız şey!

  • Daha mutlu olmak
  • Dans tutkunuzu açığa çıkarmak
  • Profesyonel bir dansçı olmak
  • Yeteneklerinizi keşfetmek
  • Dansa tutkun insanlarla aynı ortamı paylaşmak için haydi ne duruyorsunuz?

HIGH HEELS KURSU SÜRESİ - PROGRAMI
High heels kursları genel olarak kurlar şeklinde ilerlemektedir. 2 – 3 aylık kurlar, temel adımları ve figürleri öğrenmek için yeterlidir. Ancak ilerletmek, daha teknik ve estetik dans edebilmek için en az 6 ay gibi bir süre devam etmek daha sağlıklı olacaktır. Profesyonel boyuta taşıyabilmek yani ileri seviye bir High heels dansçısı olmak için de 6 aydan çok daha fazla eğitim almanız gerekmektedir.

Türkiye’nin en iyi dans kursu listesinde en üstlerde olan Aytunç Bentürk Dans Akademi’de sizlere temel, orta ve ileri düzeylerde High heels eğitimleri vererek bu muhteşem dansı öğrenmenizi sağlıyoruz. Hem siz, hem de çocuklarınız için özel olarak hazırlanmış High heels kursu programlarımız hakkında bilgi almak ve kayıt yaptırmak için iletişim adreslerimizden bize ulaşabilirsiniz.

HIGH HEELS KURSU ÜCRETLERİ
Özel ders ya da grup eğitimi şeklinde olup olmamasına,
Yetişkin ya da çocuk grubu olup olmamasına,
Eğitimin süresine,
Sunulan imkanlara,
Haftalık ders sayısına ve eğitim programına göre şekillenmektedir.

High heels kursu fiyatları daha doğrusu dans kursu fiyatları genel olarak lüksmüş ve pahalıymış gibi gözükse de High heels dersleri aslında oldukça uygun ders ücretlerine sahiptir. Ancak yine de eğitim alırken ilk baktığınız kriteriniz kurs fiyatı olmamalı. Dans kursunun kalitesi, yeri, salonların hijyenik olması, eğitmenlerin profesyonelliği, sınıfların rahatlığı ve kurs imkanlarının genişliği dikkat etmeniz gereken konular olmalıdır.

Aytunç Bentürk Dans Akademi İle Kaliteli ve Keyifli High heels Eğitimleri!

Aytunç Bentürk Dans Akademi olarak profesyonel ve deneyimli eğitmen kadromuz ile sizleri High heels kurslarımıza davet ediyoruz. Konforlu, dans için dizayn edilmiş salonlarımız, özel hazırlanmış ders programlarımız, dans gecelerimiz ve dans pratiklerimiz ile sosyal bir atmosfer sizleri bekliyor. İster grup dans eğitimleri ister özel dans eğitimleri alarak ayrıcalıklı High heels kurslarımız ile tanışın. Unutamayacağınız bir deneyim, dansla dolu bir hayat sizleri bekliyor.

Bize Ulaşın : +90 (216) 545 35 16

ABDA Online Ön Kayıt Formu