HABERLER

2017-2018 Yıl Sonu Gösterileri ve ABDA Oskarları Hakkında

Mükemmel bir ekip ancak birbirinden ilham alan çalışanlardan, olağanüstü özveri gösterenlerden, sanatı ve sanatçıyı severek gönül veren, saygı ve ilgi duyan sevdalılarından oluşur.

Aytunç Bentürk Dans ve Müzik Akademi gücünü ve bu yoldaki hızını sağlam adımlarla ilerleyerek, her yıl daha iyisini yaparak göstermeye devam ediyor. Bu sene de sergilediği duruşu ve birbirinden muhteşem gösterileri ile başarısını bir kez daha kanıtladı. Tamamen okulumuzun öğrencilerinden oluşan gösterilerimiz, amatör 300 dansçı, 50 müzisyen ile adeta geçmiş senelere meydan okudu. Bu durum beni oldukça duygulandırdı.

Bu sezon kotamızı biraz daha yükseltip yaş kategorimizi 4 yaş ile 80 yaş arasına çıkardık. Çok güzel işler yapıyoruz.

2017-2018 yıl sonu gösterilerinde emek harcayan, ter döken, ruhunu ortaya koyan başta değerli eğitmenlerimiz olmak üzere bizim biricik öğrencilerimize, değerli asistanlarımıza, gösterilerin yapımında emek harcayan tüm gönüllülerimize, show yapanlara, meleklerini bize  emanet ederek geleceğe yön veren aydın velilerimize, Pendik Green Park Hotel’e ve çok değerli personeline, Umut Bekçi ve Sercan Yavşan’a, ses ve ışık personeli FM Müzik’ten Fuat Ekinci ve Emrah’a, Led ekran sorumlusu, Prodestek Şirvan, Emrah ve Gökhan Bey’e, Pendik Green Park Hotel’ in teknik personeline, After Party mekanımız Red’n Club personeline, kostümlerimizi tasarlayıp diken çok değerli kostüm sanatçılarına, dans ayakkabıları sanatçılarına, Türkiye’ye yön veren, örnek olan tüm ABDA DANCERS’a ve tabi ki okulumuz  ABDA’nın çok değerli personeli Betül Bentürk, Burhan Bahar, Murat Çelebi ve Belgin Şimşek’e sonsuz teşekkürler etmek istiyorum.

İyi ki bizimlesiniz. Sizlerle çalışma fırsatı bulduğum için çok mutluyum.
Okulumuz sadece bir dans/müzik okulu değil sosyal sorumluluk projeleri ve aktiviteleri ile gerçek bir kulüptür. ABDA bir marka olmanın yanı sıra manen çok büyük bir ailenin de ismidir.
Bu yolculuğumuzda katkıları ile ekibe güç veren ve ben de bu ailenin parçasıyım diyebilen her bireye tek tek teşekkürü bir borç bilir, hepsinin alınlarından öperim.

Hepinize sonsuz TEŞEKKÜRLER.